Opony do wózków

Opony do wózków

Korzystamy z różnych rodzajów opon, o rozmaitej specyfikacji i zastosowaniu, m.in. z superelastycznych opon Magnum i HT oraz opon pneumatycznych ED i Hauler. Wypróbowany typ bieżnika, unikatowy profil oraz wyjątkowa wytrzymałość i wydajność sprawiają, że opony Solideal są najbardziej popularną marką ogumienia, stosowaną w wózkach widłowych w kraju i za granicą.

Naszym zadaniem jest dopilnowanie, by jakość oferowanego sprzętu była jak najlepsza. Zależy nam na dobru Klientów, dlatego oddajemy do sprzedaży sprawdzone opony, które zaskoczą Cię swoją wysoką wytrzymałością, wydajnością i bezpieczeństwem. Poniżej podajemy szczegóły dotyczące konkretnych rodzajów opon.

Opona pneumatyczna

Opony pneumatyczne wytwarzane są za pomocą innowacyjnych technologii i najlepszych komponentów dostępnych na rynku. Dzięki temu gwarantują one niesamowitą amortyzację i komfort podczas użytkowania pojazdu. Opony do wózków widłowych tego typu bazują w całości na mieszance z kauczuku naturalnego, co daje lepszą przyczepność i eliminuje rozwarstwienie się opony. Potężny bieżnik oraz grube ściany ogumienia pozwalają uniknąć uszkodzeń mechanicznych i dają całkowitą ochronę i bezpieczeństwo. Nawet podczas intensywnej eksploatacji w najcięższych warunkach zachowują stabilność i przyczepność.

Opony superelastyczne

Charakteryzuje je głęboki bieżnik i wielowarstwowa, elastyczna budowa z nowoczesnych mieszanek, z dużą zawartością kauczuku naturalnego, który w idealny sposób tłumi drgania pojazdu, pochodzące od nierównej powierzchni. Podczas pracy zapewniają one maksymalną stabilność i precyzję w manewrowaniu pojazdem. Cechują się ponadto doskonałą jakością, małymi oporami toczenia, jak również brakiem defektów pod względem rozerwań i przebić, co pozwala na ich zastosowanie nawet w najcięższych warunkach eksploatacyjnych.

 

Szczegółowa oferta firma dostępna jest na stronie http://www.suret.com.pl/.

Copyright © 2013 - wozki-serwi.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone