Profesjonalny serwis wózków widłowych

IMG_7745Regularne przeprowadzanie serwisu wózków widłowych to czynność niezbędna, aby flota posiadanego sprzętu funkcjonowała prawidłowo oraz zapewniała bezpieczeństwo pracy jego operatorom. W związku z czym, wózki widłowe, niezależnie od ich typów, powinny być poddawane systematycznym konserwacjom. Sednem jest tylko wybór w pełni rzetelnego i autoryzowanego serwisu technicznego.

Jak określa rozporządzeniem Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 października 2003 r., konserwacja wózków widłowych z mechanicznym napędem podnoszenia powinna odbywać się nie rzadziej niż co 30 dni, natomiast ich gruntowy przegląd techniczny przynajmniej raz w roku.

Jakość świadczonych usług

Na obszarze południowo-wschodniej Polski szczególną renomą szczyci się spółka SURET, zajmująca się logistyką magazynową i okołoprodukcyjną, a także kompleksową konserwacją wózków widłowych. Firma posiada w pełni nowoczesne oprogramowanie komputerowe i bogate zaplecze techniczne. W jej ofercie znajduje się m.in. naprawa uszkodzeń eksploatacyjnych, wymiana zużytych lub zniszczonych części, podzespołów i płynów technicznych, a także pełna konserwacja maszyn, zgodnie z zaleceniami UDT.

Swoim klientom firma oferuje kilka różnych form korzystania z dostępnych usług, tj.:

  • Full serwis, czyli forma serwisowania, która zapewnia kompleksowy wachlarz usług – od regularnych przeglądów kontrolnych, kompleksowej naprawy urządzeń eksploatacyjnych, po wymianę płynów technicznych i dostawę części zamiennych.
  • Serwis na żądanie, czyli usługa obejmująca całościowe prace naprawcze, w tym wymianę oleju i modyfikacje pojazdów.
  • Przeglądy okresowe, czyli wykonywanie przeglądów i konserwacji na podstawie stałej umowy, zapewniających pełną sprawność sprzętów.
  • Konserwacja, czyli wykonywanie czynności naprawczych, zgodnie z zaleceniami UDT i przygotowywanie dokumentacji technicznej.
  • Adaptacja LPG, czyli adaptacja wózka z napędem spalinowym do napędu zasilanego gazem LPG oraz możliwość przeglądu i naprawy instalacji gazowych w wózkach.

Punkty serwisowe przedsiębiorstwa są zlokalizowane na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz łódzkiego. Więcej informacji: http://www.suret.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

     

Copyright © 2013 - wozki-serwi.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone