Serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych w naszej firmie to kompleksowe badania techniczne, oparte na najlepszym oprogramowaniu komputerowym, stosowanym podczas diagnostyki pojazdów jezdniowych.

Mamy na uwadze dobro naszych Klientów oraz bezpieczeństwo w ich miejscu pracy, dlatego gwarantujemy profesjonalną diagnozę sprzętu oraz dokładne usunięcie wszelkich usterek. Oddając sprzęt w nasze ręce, możesz mieć pewność, że otrzymasz go w stanie spełniającym Twoje oczekiwania.

Serwis wózków widłowych, dokonywany przez nas, obejmuje zarówno wózki spalinowe, jak i elektryczne, nie tylko marki Clark, ale również innych modeli tego typu pojazdów jezdniowych. Gwarantujemy kompleksową naprawę powstałych uszkodzeń eksploatacyjnych, bogate zaplecze  oryginalnych części, podzespołów i płynów technicznych oraz konserwację sprzętu, a na czas prac diagnostycznych i serwisowych proponujemy zastępcze wózki widłowe po konkurencyjnych cenach.

Ponieważ firma SURET postawiła sobie za cel dbanie o środowisko naturalne i minimalizowanie negatywnych aspektów wpływających na nie, odbierzemy i zutylizujemy zużyte elementy i podzespoły w ramach usługi.

Stworzyliśmy kilka dogodnych form serwisowania, z jakich nasi Klienci mogą skorzystać według własnych potrzeb. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie głównej firmy SURET. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i skorzystania z niej! Szczegóły oferty znajdują się pod adresem http://www.suret.com.pl/?strony/serwis-wozkow-CLARK.html.

Copyright © 2013 - wozki-serwi.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone