SURET nawiązuje ponowną współpracę z Pilkington Automotive Poland

1Firma SURET Sp. z o.o. odniosła kolejny sukces przetargowy. Została wybrana operatorem logistyki przemysłowej w zakładzie produkcyjnym Pilkington Automotive Poland, w skrócie PAP, z siedzibą w Sandomierzu. Przedsiębiorstwo to jest jednym z największych dostawców szyb samochodowych, a produkty przez nie oferowane są wykorzystywane przez licznych producentów samochodów.

Zakres współpracy

Współpraca z PAP, jako efekty wygranego przetargu, rozpoczęła się w październiku 2014 roku. Zadaniem firmy SURET jest zapewnienie profesjonalnej obsługi logistycznej w zakresie produkcji i magazynów, a także sprawnego serwisu wózków oraz urządzeń dźwigniowych. W zakładzie produkcyjnym PAP znalazło się kilkadziesiąt sztuk wózków widłowych CLARK, które mają za zadanie zapewnić sprawną realizację prac o charakterze transportowym.

W ramach kontraktu SURET zapewnił PAP nowoczesne wózki elektryczne marki CLARK z wbudowaną nowoczesną ładownią baterii, co istotnie wpływa większy komfort i lepszą efektywność prowadzonych prac. Zastosowane rozwiązania logistyczne mają na celu zoptymalizować procesy logistyczne na obszarze zakładu produkcyjnego.

Warto zaznaczyć, iż ponowne wygranie przetargu przez SURET jest efektem dotychczasowej współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami, która trwa już od kilkunastu lat i która, przez ten okres, przebiegała pomyślnie.

Więcej informacji: http://www.suret.com.pl/

Jedna odpowiedź do “SURET nawiązuje ponowną współpracę z Pilkington Automotive Poland”

  1. Majk pisze:

    Super, że podkarpacka firma zyskuje tak lukratywne kontrakty, z tak znanymi przedsiębiorstwami. Pozostaje tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

     

Copyright © 2013 - wozki-serwi.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone